Mobil

Samsung, 'neredeyse bitmiş' katlanabilir Galaxy X'i gösterdi

Samsung, CES 2018'de katlanabilir akıllı telefonu Galaxy X'i gösterdi.


Ateşin olmadığı yerden duman çıkmaz ve son iki gündür, Samsung'un katlanabilir telefonu hakkında son iki aydan daha fazla şey duyuyoruz. Samsung'un telefon üzerinde gerçekten çalıştığını ve CES 2018 fuarında ilgili ortaklara gösterildiği keşfedildi. Samsung, bunu bir önceki CES'de de yapmıştı, ancak telefon,  Kasım ayında seri üretime hazır ve neredeyse bitmiş gibi görünüyor.

Samsung, hem içe hem de dışa katlanan prototiplerini getirdi ancak, katlandığında daha yüksek kavisli olduğu için artan dayanıklılığa ihtiyaç duyması nedeniyle bir sonraki nesil bükülebilir akıllı telefonları için dışa katlama türünü muhafaza ederek, içe katlama tipini perakende satışa sunacak. "İnfolding" teriminin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız, aşağıdaki konuyla ilgili görüntülerdeki Samsung'un en son patentinden ne olduğunu anlayabilirsiniz. Açıldığındaki gerçek ekran boyutuna gelince, kaynaklar videoların rahatlıkta izlenebilmelerini, ardından kapanmasını ve n cebinize rahatça girmesini sağlayacak bir 7.3 inç canavar olacağını doğruladı.

Samsung geçen yıla oranla özel toplantıya daha fazla müşteri çekti. Ocakta yapılan CES toplantısında bilgi sahibi bir kişi, telefonun gelişimi neredeyse tamamlandığını ve telefonun başlatılması için beklentileri artırdı" dedi.  

Yorumlar
2018
katlanabilir telefonun hiçbir büyüsü yokk...şu an itibariyle
Cevapla
Mert
Samsung Tr de iş yok.Ama yine de en yaygın ve iyisi onun servisleri bir de Samsung Vestel harici diger markalarin servislerini dene mumla ararsin
Cevapla
Mehmet
Samsung değil katlanabilir ekran, yuvarlanabilir ekran çıkartsa ne fayda. Önce müşteri memnuniyeti sonra teknoloji. Bir gün gelecek herkesin sana olan güveni bitecek. Her şeye kullanıcı hatası diyen bir zihniyet kaybetmeye mahkumdur.
Cevapla
İsmail
Kore malı her zaman daha iyidir.Bu adamlar zeki adamlar yeni teknolojiler geliştiriyorlar.Sizin gibi bütün gün evde oturup yorum yapmıyolar boş boş..Samsung seninle muhattap olmaz direk kendi elemanları var onlar Türkiyede ilgilenmiyorlarsa bu onların suçu değil...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.