Mobil

Samsung popüler modeline Android 12 getiriyor!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, güncelleme konusundaki eksikliklerini gidermeye devam ediyor. İşte Samsung’un Android 12 alacak olan telefonları!

Samsung popüler modeline Android 12 getiriyor!

Akıllı telefon pazarının en önemli aktörlerinden birisi olan Samsung, sektörün öncüsü olma rolünü kaptırmamakta kararlı. Bunun için iddialı amiral gemi modellerini piyasaya kazandıran Güney Koreli şirket, güncelleme anlamında da ipleri sıkı tutuyor. Merakla beklenen Android 12 güncellemesini tüm üst modellerine sunan marka, orta ve alt sınıfta yer alan telefonlarını da ihmal etmiyor.

Bu bakımdan hızlı adımlar atan Samsung’un ilerleyen haftalarda henüz Android 12’ye kavuşamayan modellerine bu güncellemeyi sunması bekleniyor. 10 Haziran’da Galaxy M31s modeli için Android 12 güncellemesini servis eden şirket, 7 Temmuz tarihi itibariyle ise Galaxy A12, Galaxy A03s ve Galaxy Tab A7 gibi modelleri için müjdeyi vermişti.

Samsung popüler modeline Android 12 getiriyor!

Gelen haberler de Samsung’un bu konuda durmaya niyetinin olmadığını bizlere gösteriyor. Buna göre şirket, önümüzdeki haftalarda Galaxy A21s başta olmak üzere daha pek çok telefonuna bu güncellemeyi getirmeyi planlıyor. Bu telefonlar içerisinde Galaxy A01, Galaxy A02, Galaxy A02s, Galaxy A11, Galaxy M11, Galaxy M12 gibi cihazlar da yer alıyor.

Söz konusu üreticinin yukarıda saydığımız telefonların yanı sıra bazı tabletleri için de sürpriz yapacağı ifade ediliyor. Sürpriz için adı geçen tablet modelleri ise Galaxy Tab A7 Lite ve Galaxy Tab A8 diyebiliriz. Bu konuda gelişmeler oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yorumlar
A02 11 i kaldıramıyor 12 ile çöp olur
A02 11 i kaldıramıyor 12 ile çöp olur
Cevapla
Kenan y.
Kullandım cihaz a02s geçsemmi geçmesemmi
Cevapla
Sihirbaz Gemisi
Asla telefon çöp olur
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.