Mobil

Samsung Pro Endurance bellek kartları duyuruldu

Profesyonellere yönelik bellek kartı model ailesi olan Samsung Pro Endurance yüksek performansları ile göz dolduruyor.

Samsung Pro Endurance bellek kartları duyuruldu

Samsung Electronics, sektörün en dayanıklı ve 43 bin 800 saate kadar sürekli video kayıt kapasitesi sunan Samsung PRO Endurance microSDHC / microSDXC kart ailesini tanıttı.

Güvenlik kameraları, vücuda takılan kameralar veya hareketli kameralar gibi yoğun ve sürekli video kayıt uygulamaları kullanan tüketiciler ve B2B müşteriler için tasarlanan PRO Endurance, kesintisiz video kayıt işlerini hızlı ve istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlıyor. 100 MB/sn'ye kadar okuma hızı, FHD kayıt ve 4K desteği olan ürün, 30 MB/sn'ye kadar da yazma hızına sahip.

Samsung PRO Endurance önceki hız odaklı kartlarla karşılaştırıldığında 25 kat daha fazla dayanıklılığa sahip. Ürün aynı zamanda sektörün en uzun süreli garantisi olan beş yıla kadar sınırlı garanti sunuyor ve 128 GB depolama kapasitesiyle hafıza alanında da standartları yukarıya taşıyor.

Yeni bellek kartı ailesi zor koşullara karşı dayanıklı olmak üzere tasarlandı ve suya, sıcaklığa, manyetik alanlara ve X-ışınlarına karşı Samsung’un 4-Proof korumasıyla donatıldı. PRO Endurance acil durumlarda, krizlerde veya kazalarda çok kritik olan anları veri kalitesini düşürmeden veya veri kaybı riski olmadan kayıt altına almak için güvenilir bir çözümdür.

PRO Endurance hafıza kartları 128 GB model için 449 TL, 64 GB model için 229 TL ve 32 GB model için 129 TL’den başlayan tavsiye edilen satış fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.