Mobil

Samsung, RIM’in kurumsal müşterilerine göz dikti

Samsung'un yeni hedefi kurumsal yapılar.

Samsung, RIM’in kurumsal müşterilerine göz dikti

RIM firması, işletim sisteminde sağlamış olduğu güvenlik sebebiyle kurumsal şirketler bazında fazlasıyla tercih edilen bir sistem. 30 Ocak’ta düzenlenecek etkinlikte, Blackberry10’u tanıtacak olan şirket aynı zamanda altı yeni telefon duyuracak. Yeni sistemin sunacağı yetenekler ve geliştirilen güvenlik neler sunuyor bilinmiyor. Devlet kurumları ve şirketler, Blackberry 10 sistemi üzerinde henüz net bilgilere sahip değil.

Samsung Mobile Amerika ürün müdürü Kevin Packingham, Reuters’a yaptığı değerlendirmelerde; “Gelişen süreci takip ediyoruz ve kurumsal alanda bizler de var olmak istiyoruz. Samsung Galaxy S III, kurumsal pazarda başarı gösterecek yeteneklere sahip ve çeşitli güvenlik sertifikaları almış durumda. Samsung bu alanda yatırımlar yapmaya devam ediyor.” değerlendirmelerini yaptı.
1357901189_samsung-galaxy-s-iii-923.jpg

Akıllı telefon platformunda sunmuş olduğu geniş cihaz yelpazesiyle birçok kesime hitap eden Samsung, çeyrek bazlı satışlarda rakiplerinin oldukça ilerisinde. Şirket, kurumsal pazarda iddialı konuma yükselmek için daha fazla teknolojik ürün sunmayı amaçlıyor ve bu amaç çerçevesinde Galaxy S III’ü ön plana çıkarıyor. Hatırlanacağı üzere bir süre önce yayınlanan Galaxy Note II reklamında Samsung, kurumsal yapıları hedef almıştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.