Mobil

Samsung S Health artık tüm Android cihazlarla uyumlu

Samsung S-Health'i Android 4.4 ve üzeri sürümle çalışan tüm Android cihazlarda kullanmak mümkün.

Samsung S Health artık tüm Android cihazlarla uyumlu

Samsung’un birkaç ay önce Google Play Store’a getirdiği S Health uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncellemeyle S Health artık Android 4.4 KitKat ve üzeri bir sürümde çalışan tüm cihazları destekleyecek. Uygulama daha önce Android 5.0 ve üzeri sürümlerle çalışan sınırlı sayıda Samsung modellerde yer alıyordu.

Yeni güncellemeyle S Health artık sadece Samsung cihazlarla uyumlu olmayacak. Android 4.4 ve üzeri tüm Android kullanıcıları artık yeni bir yaşam koçuna sahip olacak. S Health sayesinde çeşitli eğitim programları ve sağlık aktiviteleri izlemek mümkün.

S Healt e kalp atış hızı, stres seviyesi ve günlük alınan kaloriler takip edilebiliyor. Mobil cihazınızda sensörlere bağlı olarak UV ışın ve oksişej seviyelerini de ölçebiliyor. Uygulama ayrıca günlük yaşamda kullanıcılara yararlı ipuçları veriyor ve günlük gelişiminize ilişkin gelişmeleri gösteren çizelgeler ayarlıyor. 

S Healt uygulamasını Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.