Samsung S21'e güncelleme müjdesi!

Samsung S21 serisi güncelleme konusunda müjdeli müjdeyi alıyor. Bu seriye çok yakın zamanda güncelleme gelebilir.

Samsung S21'e güncelleme müjdesi!

Samsung Galaxy S21'deki beta testlerinden sonra One UI 4 ve Android 12 ile bazı bölgelerde birkaç ay dağıtıldıktan sonra, kararlı güncellemesi ilk Samsung S21 telefonlarına sonunda ulaştı. İspanya'da da bu, üreticinin kendisi tarafından doğrulanmış oldu. Galaxy S21 sahipleri dünden (15 Kasım) itibaren güncelleme yapabilecekler.

Android'in yeni özelliklerine sahip olmak için, çoğu üreticinin genellikle Google sisteminin üstüne yerleştirdiği katman ayarları eklendiğinde, işletim sisteminin yeni bir sürümünün test edilmesi karmaşık hale gelebiliyor. Kesinlikle, One UI uyarlama konusunda en hafif olanı değil bu nedenle, Samsung güncellemeleri uyarlamak için biraz zaman ayırması gerekti.

Samsung Galaxy S21 15 Kasım'da güncellenecek

Samsung, Android 12 ve One UI 4 güncellemesinin 15 Kasım'da Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21+ ve Samsung Galaxy 21 Ultra'ya ulaşmasını sağlayarak haberi doğruladı. Bu güncelleme, üretici tarafından açıklanan son tarihler içinde İspanya'ya da ulaşarak uluslararası olarak genişletilecektir.

Güncelleme OTA olarak geliyor, bu nedenle sizi indirmeye çağıran bir bildirim açılıyor. Güncelleme boyutu 2 GB ve güvenlik yaması, üreticinin Kasım ayına güncellendi. Bu güncelleme ayrıca Android 12 sürümünü de içeriyor böylelikle gizlilik, estetik arayüz ile köşeleri çok yuvarlatılmış kartlar ve menüler, daha fazla minimalizm ve düz renkleri de içeriyor.

Güney Koreli üretici, Samsung Galaxy S21 dışında, One UI 4'ün en son kataloğunun büyük bir bölümünde Android 12 ile geleceğini söylüyor.

Samsung S21'e güncelleme müjdesi! - Resim : 1

Önceki modellerin güncelleme tarihlerini henüz bilmiyoruz, Samsung yalnızca Galaxy S21 serisinin Android 12 ile birlikte One UI 4 alacağını onayladı. Diğer serilerin 2021 ve 2020 modelleri önümüzdeki Aralık ayında güncellenmeye başlayacak. Geri kalanı ise 2022'nin ilk yarısının sonuna kadar devam edecek.