Mobil

Samsung Socializer Messenger Google Play'de yayınlandı!

Samsung, Telegram alt yapısıyla geliştirilen Socializer Messenger uygulamasını yayınladı.

Samsung Socializer Messenger Google Play'de yayınlandı!

Mobil cihazlar insanların yaşamlarında önemli bir yere sahip ve anında mesajlaşma uygulamaları iletişim için vazgeçilmez bir unsur haline geldi. Resim, video paylaşmak için kullanılabilir olan bu uygulamalar gelişmiş işlevsellikleri sayesinde iletişimi yeni bir seviye taşımaya başladı. Bu uygulamalardaki kullanıcı potansiyelini gören Güney Koreli Samsung, Socializer Messenger uygulamasını yayınladı.

1442418586_img20150916184127.jpg

Yeni Samsung Socializer Messenger uygulaması Telegram kaynak kodu üzerine inşa edilmiş ve bu nedenle sohbet odaları oluşturmanın yanında uygulama içinde mini oyunlar sizleri bekliyor. Ayrıca sohbetlerinizi zenginleştirmek için uygulamada etiket veya smiley ekleme desteği de var. Ancak uygulama şuan Türkçe dil desteğinden mahrum durumda.

Eğer bir Samsung marka akıllı telefon modeline sahipseniz Socializer Messenger uygulamasını Google Play üzerinden cihazınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.