Mobil

Samsung son reklamda Galaxy S6'nın ön kamerasına vurgu yapıyor

Galaxy S6 en iyi ön kameraya sahip telefonlardan biri olarak dikkat çekiyor.

Samsung son reklamda Galaxy S6'nın ön kamerasına vurgu yapıyor

Geçen yıl 86.Oscar ödül töreninde ön kamerayla çekilen bir fotoğraf kısa süre içerisinde dünyanın en fazla paylaşılan görüntüsü haline geldi. Selfie (özçekim) akımı o günden bu yana dünyanın ilgisini çekmeyi sürdürüyor. Mobil üreticiler de selfie popülerliğinden bu yana akıllı telefonların ön kameralarını önemli ölçüde geliştirdi.

Halihazırda ön kamerası en iyi olan telefonlarda biri de Samsung Galaxy S6 (ve Galaxy S6 Edge). 120 derecelik geniş açıya sahip olan ön kamera 5MP çözünürlükte. Güney Koreli firma amiral gemisi telefonlar için yayınladığı son reklam videosunda telefonların geniş açılı mükemmel bir özçekim kalitesi sunan ön kameralarını ön plana çıkarıyor.

Samsung reklamlarında genellikle iPhone’a mutlaka bir taş atar. Söz konusu videoda da insanların birbirine yapışıp selfie çektirdikleri telefonlardan biri iPhone 6. Alt bölümde eğlenceli videoya göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.