Samsung TouchWiz'i daha etkili kullanmak için 15 özellik - Page 1

Çoklu Pencere: Birçok üretici Çoklu Pencere özelliğini kendi arayüzlerine dahil etmiş durumda fakat hiç biri Samsung kadar bu özelliği işlevsel sunmadı. En güncel TouchWiz’de bir ekranda aynı anda beş uygulama da çalıştırabilirsiniz.

Samsung TouchWiz'i daha etkili kullanmak için 15 özellik - Page 2

Akıllı telefonlarda ekran boyutları her geçen gün büyüdü. Kullanıcıların 5.5-inç ya da 6-inçlik akıllı telefonları tek elle kontrol etmeleri pek mümkün görünmüyor. Samsung’un bu duruma bulduğu çözüm ise tek elle kullanım modu. Bu mod sayesinde arayüz küçültülüyor ve tek elle kullanıma uygun hale getiriliyor.

Samsung TouchWiz'i daha etkili kullanmak için 15 özellik - Page 3

Arama ekranını küçültme
TouchWiz arayüzünün sevilen özelliklerin başında gelen arama ekranını küçültme geliyor. Rehberimizde yer alan bir kişiyi aradığımızda arama ekranın sağ üst köşesinde yer alan butona dokunarak arama penceresini küçültebiliriz.

Samsung TouchWiz'i daha etkili kullanmak için 15 özellik - Page 4

Uygulamaları Sıralama: Stok Android’de uygulamalar alfabetik dizilir. Kullanıcılara bundan başka bir alternatif sunulmuyor. Samsung ise TouchWiz’de özel bir sıralama modu sunuyor ki, kullanıcılar dilediği uygulamayı başa ya da sona alabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.