Samsung TouchWiz'i etkili kullanmak için 15 özellik - Page 1

Arama ekranını küçültme TouchWiz arayüzünün sevilen özelliklerin başında gelen arama ekranını küçültme geliyor. Rehberimizde yer alan bir kişiyi aradığımızda arama ekranın sağ üst köşesinde yer alan butona dokunarak arama penceresini küçültebiliriz.

Samsung TouchWiz'i etkili kullanmak için 15 özellik - Page 2

Uygulamaları Sıralama: Stok Android’de uygulamalar alfabetik dizilir. Kullanıcılara bundan başka bir alternatif sunulmuyor. Samsung ise TouchWiz’de özel bir sıralama modu sunuyor ki, kullanıcılar dilediği uygulamayı başa ya da sona alabilir.

Samsung TouchWiz'i etkili kullanmak için 15 özellik - Page 3

Uygulama gizleme: Kullanıcılar bazen kullanmadıkları ya da işe yaradıklarına inanmadığı bir sistem uygulamasını gizlemek ister. TouchWiz kullanıcıların uygulamaları gizlemesine izin veriyor. Yine menüden gizlenen uygulamalara erişmek de mümkün. Bu sayede uygulama menünüzü daha derli toplu hale dönüştürebilirsiniz.

Samsung TouchWiz'i etkili kullanmak için 15 özellik - Page 4

Anında erişilebilen hızlı ayarlar: Stok Android’de hızlı ayarlara erişebilmek için ikinci bir dokunma hareketine ihtiyacınız var ya da çift parmakla kaydırma yaparak hızlı ayarlara ulaşabilirsiniz. Samsung TouchWiz’de ise tek bir kaydırma hareketiyle hızlı ayarların tümü elinizin altında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.