Mobil

Samsung ve LG'den yeni akıllı telefonlar geliyor!

Samsung ve LG firmalarının yeni modelleri kodlarıyla tespit edildi.


Bu yıl akıllı telefon açısından oldukça yoğun geçti. Teknoloji firmaları değişik versiyonlarda bir çok modelini ve amiral gemilerini kullanıcıların beğenisine sundu. Ancak yıl bitmedi ve şirketler hala yani modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şimdi Samsung ve LG firmalarının yeni modelleri kodlarıyla tespit edildi.

Yeni cihazları piyasaya çıkmadan sızdıran @Evleaks isimli kullanıcı, Twitter hesabından LG D830 model numarasının tespit edildiği kodları gösterdi. Ayrıca @Evleaks, Zauba lojistik web sitesi üzerinde yer alan Samsung SM-N7505 model numarasını da göstererek bunların hangi cihazlara ait olduğunu sordu.

1385881705_lg-d830-user-profile-agent-1.jpg

LG’nin telefonunun model numarası Nexus 5 ile benzerlik taşıyor ancak, Samsung’un SM-N7505 model numarası SM-N900X model numaralı Galaxy Note 3 değil, SM-N7100 olan Galaxy Note 2 ile benzerlik taşıyor. Mevcut bilgilere göre Samsung’un akıllı telefonu 5.5 ile 5.7 inç arasında bir ekran boyutuna sahip olacak. Bu cihazlar hakkında daha fazla görüntü ve bilgi şimdilik bulunmuyor.


1385881730_samsung-sm-n7505-zauba-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.