Mobil

Samsung, Wi-Fi bağlantılı Galaxy Camera’yı duyurdu!

Daha uygun bir fiyat yapısı sunması beklenen Wi-Fi modeli teknik donanım ve tasarım anlamında herhangi bir farklılık sunmuyor.


Geçtiğimiz yıl eylül başında gerçekleşen IFA Berlin etkinliğinin göz dolduran ürünü Galaxy Note II olsa da, Galaxy Camera sunduğu teknik özellikler ve tasarımı ile Android’in kamera platformunda gelişmesinde etkin rol oynayacağını ifade edebiliriz.

Ülkemizde de resmi olarak satışlara başlayan Galaxy Camera, ilk aşamada satışa Wi-Fi +3G Bağlantı seçeneklerini sunuyordu. Samsung bugün yaptığı resmi duyuru ile sadece Wi-Fi bağlantı seçenekli Galaxy Camera’yı resmi sitesinden duyurdu. Wi-Fi modelinin daha düşük bir fiyat yapısında olması bekleniyor.
1361254815_galaxy-camera-pair-580x416.jpg

Galaxy Camera, 1.4GHz frekans hızında çalışan 4 çekirdekli Exyns 4412 işlemci, 1GB RAM, Android 4.1 Jelly Bean, 16MP çözünürlükte 21x optik zoom ve BSI CMOS sensörlü kameraya sahip. 4.77-inçlik HD çözünürlüklü Super Clear LCD ekrana sahip fotoğraf makinesinin W-Fi modeli için henüz bir fiyat belirlenmiş değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.