Mobil

Samsung yeni bir akıllı telefon serisi hazırlıyor

Samsung, mobil bölümünde önemli değişikler gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Samsung yeni bir akıllı telefon serisi hazırlıyor

Samsung’a en yakın kaynaklardan biri olan ve bugüne kadar güvenirliğini defalarca ispatlayan SamMobile sitesinin son günlerde aktardığı haberlere göre, Samsung önümüzdeki yıl mobil tarafından ciddi bir yapılanma içerisine girecek.

Galaxy Note 5 ile 4K çözünürlüklü ekrana geçiş yapacağı konuşulan Samsung’un Galaxy S6 içinse Project Zero isimlendirmesini kullanarak birçok şeye sıfırdan başlayacağı iddia ediliyor. 

SamMobile sitesinin elde ettiği son bilgilere göre Samsung yakın zamanda yeni bir telefon serisi duyuracak. Telefon serisinde isimlendirme Galaxy A serisi gibi tek harften oluşacak. Bu sayede yeni akıllı telefon yelpazesinin akılda kalması sağlanacak.

Halihazırda Ace, Young, Core, Grand, Mega ve Max isminde sayısız Android telefon duyurusu gerçekleştiren Samsung dönem dönem Galaxy S II HD LTE ve Galaxy S II Epic 4G Touch gibi enteresan isimlendirmeler de kullanıyor.

Yeni telefon serisinin Galaxy A serisinde olduğu gibi metal malzemeden oluşması bekleniyor. 


1415345033_galeri-kopya.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.