Mobil

Samsung yeni bir ara yüz deniyor

Samsung'un ara yüzünden sıkıldınız mı?

Samsung yeni bir ara yüz deniyor

Samsung TouchWiz UI ara yüzünden sıkıldınız mı? Muhtemelen Kore’den gelen bu haber sizi sevindirecek. Samsung akıllı telefon ve tabletleri için yeni ara yüz tasarlıyor. Samsung’un Android telefonlarda kullandığı TouchWiz ara yüzü artık oldukça sıkıcı bir hal aldı ve yeni telefonlarında da sönük kalmaya başladı.

 

Normalde bu durumlarda küçük güncellemelere giden Samsung bu kez yeni bir ara yüz üzerinde çalışarak köklü bir değişimin kapılarını aralayacak. Yeni Samsung ara yüzünün adı Magazine UX olacak. Samsung’un 12.2 inçlik Galaxy Note PRO’sunda gördüğümüz ara yüz akıllı telefonlara da gelecek.

1389110112_samsung-new-ui-android-2-2.jpg

Galaxy S5’te muhteşem bir değişimle rekor satışlar elde etmeyi amaçlıyor. Önümüzdeki bir kaç ay içinde tanıtılması beklenen S5 için de yeni olacak bu ara yüzün bir kaç resmi bulunuyor. Her ne kadar benzer olacağı tahmin edilse de tablettekilerin aynısı telefonlara uygulanmayacak.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.