Mobil

Samsung Z2 bu tarihte gelecek! (Türkiye'de de satışa sunulacak)

Türkiye'de de satışa sunulacak olan Samsung Z2 tanıtımına çok az kaldı.

Samsung Z2 bu tarihte gelecek! (Türkiye'de de satışa sunulacak)

Samsung Tizenli akıllı telefon üretmekten vaz geçmedi ve şirket, üçüncü Tizenli akıllı telefonunu tanıtmak için hazırlanıyor. İlk olarak Samsun Z1’i tanıtan Samsung, “2” numarasını atlayarak ardından Samsung Z3’ü tanıtmıştı. Şirket yine ilginç bir hareket ile Samsung Z2’yi tanıtmayı planlıyor.

Telefonun özelliklerine gelince Samsung Z2, 1GB RAM, 8GB depolama ve 1.5GHz işlemcinin yanı sıra 800×480 piksel çözünürlükte 3.97 inç LCD ekrana sahip olacağı söyleniyor. 5MP arka kameraya sahip olacak olan Galaxy Z2, 1.500 mAh pil ile gelecek. Diğer sızan özellikler arasında, LTE, GPS, GLONASS, Bluetooth 4.0, USB 2.0 ve Wi-Fi 802.11 b/g/n özellikleri bulunuyor.

1471725415_the-tizen-based-samsung-z2-is-coming-soon.jpg

Gelen bilgilere göre telefon 23 Ağustos tarihinde ilan edilecek ve başlangıçta Suudi Arabistan, Bangladeş, Nijerya, Hindistan, Nepal, Sri Lanka, Türkiye, Güney Afrika, Endonezya ve Birleşik Arap Emirlikleri ülkelerinde 70 $ fiyat etiketi ile Ağustos ayında satışa sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.