Mobil

Samsung'a göre Galaxy Note 4'teki boşluk bir sorun oluşturmuyor

Samsung'un yeni nesil akıllı telefonu Galaxy Note 4 Güney Kore'de satışa sunulurken, ilk gelen haberler talebin oldukça yüksek olduğu şeklinde.

Samsung'a göre Galaxy Note 4'teki boşluk bir sorun oluşturmuyor

Anavatanı Güney Kore’de yoğun bir ilgiyle karşılaşan Galaxy Note 4 kısa süre içerisinde stokları eritti. Telefon satışları Samsung’un yüzünü güldürse de, Galaxy Note 4’ün ilk parti üretiminde tasarımsal bir sorun ortaya çıktı. Kullanıcılardan gelen görüntüler de bu sorunu net bir şekilde ortaya koydu.

Galaxy Note 4’ün metal çerçevesi ve ekranı arasında ciddi bir boşluktan söz ediliyor. Hatta bu boşluktan kağıt ya da bir kartvizit rahatlıkla geçebiliyor. Mobil cihazlarda neredeyse ilk defa karşılaşılan bu durum Samsung’a göre sorun teşkil etmiyor.

Samsung’a cephesinden bir yönetici tarafından yapılan resmi açıklamada “Bildirilen sorun Galaxy Note 4’ün işlevselliğini ve kalitesini etkilemez. Galaxy Note 4 sıkı üretim ve kalite kontrol standartları eşliğinde müşterilere sağlanıyor” ifadesi yer aldı.

Galaxy Note 4’teki metal çerçeve ve ekran arasındaki boşluğu bir sorun olup olmadığını sonraki üretim serilerinde göreceğiz. Telefon ekim ayı içerisinde 140’tan fazla ülkede raflarda olacak. 

1412114145_gsmarena001.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.