Mobil

Samsung’dan 7 yeni cihaz geliyor

7 yeni cihazın ismi yayınlandı

Samsung’dan 7 yeni cihaz geliyor

Samsung bu yıl orta seviye telefon marketini de ele geçirmeye kararlı görünüyor. 7 telefonun birden ismini çıkaran Koreli firmanın kullanıcılarına sunacağı telefonlar arasında Samsung Micro ve Samsung Expo da bulunuyor.

Samsung Micro, Mobile Samsugn 5G, Samsung Fit, Samsung Expo, Samsung Go, Samsung Pro ve S Musician olarak gelecek olan telefonların bazılarının özelliklerinin isimlerinden anlaşılabileceği düşünülüyor, özellikle S musician’ını müzik odaklı bir akıllı olması olası.

1375300131_samsung-trademarks-7-new-names-including-samsung-micro-and-samsung-expo.jpg

Samsung 5G’nin yeni tanıtılacak olan 5G sistemlerle ilgili olacağı düşünülüyor. Yeni standartlar için daha uzun bir süre var, 2020 yılında bekleniyor. S Musician müzik odaklı olmasının yanında kullanıcılara müzik yapabilecekleri imkanlar sunacak.

Samsung Fit’in de bazı özel aksesuarlarla geleceği belirtiliyor.

Yorumlar
Misafir
Kılıfla ne alakası var. Telefonu eline aldın mı kalite hissi uyandırmalı...
Cevapla
Misafir
Plastik plastik diyorsunuz ama kim 2.000tl verdiği telefonu kılıfsız kullanır ki? Telefona taktiğiniz kılıf plastik olduktan sonra telefonu altından yapsalar ne yazar
Cevapla
Misafir
plastik de olsa en çok satan telefon samsung değilmi telefonları şöyle kategoriye ayırmak lazım samsung ve diğerleri :)
Cevapla
Misafir
karbon fiber telefonlara uygulanıyor bakınız motorola droid razr modellerinden çoğu bu şekilde üretiliyor adamlar kalite telefon yapıyorlar siz hala samsung diyorsunuz kralsın moto
Cevapla
Misafir
Geliyorlar!!!!!!! Geliyorlar gümbür gümbür.....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.