Mobil

Samsung'dan Galaxy S'e Android 4.0'ın alternatifi geldi!

Galaxy S kullanıcıları için Samsung'un Android 4.0 alternatifi güzel bir süprizi var!


Samsung Galaxy S sahipleri, Samsung'un Android 4.0 yani Ice Cream Sandwich güncellemesini alamayacaklarını öğrenince üzüldüler fakat, Samsung, Galaxy S kullanıcılarına özel süpriziyle manzaranın telafisini yerine getirmeye çalışıyor.

Samsung'un bu tatlı hoş süprizi yeni Samsung ICS güncellemesini Galaxy S telefonlara getirmiyor fakat, Android 4.0'a ait bir çok özellik yeni yayınlanan ROM ile birlikte kullanıcıların yüzünü güldürmeye yetecek kadar özellik getiriyor. Samsung'un yayınlayacağı bu yeni ROM'un adı ise "Value Pack" olarak karşımıza çıkıyor.

1333212018_thumb550samsung-galaxy-s-2.png.png

Galaxy S şuanda Android 2.3 Gingerbread temelli bir sürüm kullanıyor. Yeni gelecek ROM ile birlikte Samsung, S kullanıcılarına Android 4.0'ın ve TouchWiz 4,  bazı özellikleriyle kısmen de olsa bulunuyor. Ek olarak S kullanıcılarına sunulan yüzle kilit açma, Android 4.0kilit ekranı, video düzenleme aracı bulunuyor.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.