Mobil

Samsung'dan yeni bir akıllı telefon serisi geliyor

Galaxy A'nın ardından bir sonraki seride de harf adı kullanılıyor.

Samsung'dan yeni bir akıllı telefon serisi geliyor

Bu yıl duyurduğu akıllı telefon sayısını önümüzdeki yıl ciddi oranda azaltacağını açıklayan Samsung, aynı zamanda tek harfli adlandırma sistemine de geçiş yapacak. Bu şekilde kullanıcıların cihaz takibini daha kolay yapmasını sağlayacak Samsung, bilindiği üzere kısa süre önce Galaxy A serisi telefonların duyurusunu gerçekleştirdi. Güney Koreli üreticinin bir diğer akıllı telefon serisi ise görünüşe bakılırsa Galaxy E olacak.

SM-E500F model numarasına ait bir Samsung telefonu Hindistan’ın ithalat izleme sitesi Zauba’da göründü. Exxx kesinlikle Samsung’un yeni bir telefon serisi olacak ve bu serisi Galaxy E olarak isimlendirilecek.

SM-E500F’nin donanımına dair herhangi bir bilgi verilmiyor, ancak cihazın giriş seviyesinde konumlandırılması muhtemel görünüyor.

Samsung ayrıca önümüzdeki yıl kullanıcıların daha yoğun ilgi gösterdiği giriş ve orta seviye telefonlara odaklanacak, bu sebeple SM-E500F Samsung’un uygun fiyatlı akıllı telefonlarından biri olacaktır. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.