Teknoloji dünyasını yakından takip edenlerin bildiği üzere, Samsung’un yeni amiral gemisi tablet serisi olan Tab S8, aslında gelecek ay düzenlenmesi beklenen Galaxy Unpacket etkinliği ile tanıtılacak. Bununla birlikte bugüne kadar birçok farklı sızıntıyla parça parça özelliklerinden haberdar olduğumuz bu modellerin tüm özelliklerine Amazon İtalya sayesinde ulaştık.


Bilindiği üzere akıllı cihaz üreticileri, yeni tablet ya da telefon gibi ürünlerinin özelliklerini cihazların satış amacıyla sergilenebilmesi maksadıyla büyük perakende zincirlerine gönderir.

Genelde bu tarz olaylar ya cihazın tanıtılacağı gün ya da bundan birkaç gün önce gerçekleşir. Daha önceki bir tarihte bu tip özelliklere ulaşan ya da kendisine gönderilen perakende mağazaları ise, aslında usulen cihazın tanıtımını bekler. Ancak bu defa öyle olmadı.

Amazon İtalya tarafından Galaxy Tab S8 serisi modelleri internet sitesi üzerinden ön satışa açılınca, bizler de bu cihazların özelliklerini öğrenmiş olduk. İşte Galaxy Tan S8 serisinde yer alan tablet modellerinin özellikleri ve başlangıç satış fiyatları:

Galaxy Tab S8 Ultra özellikleri ve fiyatı


14 inçlik 2960x1848 piksel çentikli AMOLED ekran


Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti


8GB/12GB


256GB/512GB


13MP arka kamera


11200 mAh kapasiteli batarya


1.040,00 Euro

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.