Mobil

Samsung'un 7 inç'lik akıllı telefonunun görüntüsü sızdı!

Samsung'un sınırlarını zorlamaya aday yeni 7 inçlik Phablet modeli akıllı telefonunun görüntüsü internete düştü.

Samsung'un 7 inç'lik akıllı telefonunun görüntüsü sızdı!

Akıllı telefonların ekranları gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Firmaların Phablets modeli akıllı telefonları kimi kullanıcılar tarafından beğenilirken, kimi kullanıcılar tarafından da eleştiriliyor. Bu bağlamda Güney koreli teknoloji devi Samsung'un sınırlarını zorlamaya aday yeni 7 inçlik Phablet modeli akıllı telefonunun görüntüsü internete düştü.

1398298890_img20140424021142.jpg

Samsung SM-T2558 olarak adlandırılan cihaz, cep telefonları ve diğer tüketici teknolojileri sertifikasyon kurumu Çinli TENAA'nın veritabanında görüldü. Söz konusu ürünün tablet-telefon yetenekleri ile Galaxy ailesinin bir parçası olacağa benziyor. Galaxy Mega 7.0 olarak adlandırılması beklenen cihazda, microSD kart yuvası 8GB dahili depolama alanı bulunuyor.

Ayrıca cihaz 1.2GHz hızında dört çekirdekli işlemciye, 1.5GB RAM, 8MP arka ve 2MP ön kamera olmak üzere Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemine sahip olacak. Şimdilik cihazla ilgili bilgiler bunlarla sınırlı ve hangi bölgelerde satışa sunulacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.