Mobil

Samsung'un canlı yayın uygulaması Play Store'da!

Samsung'un oyunlarda canlı yayın yapabileceğiniz uygulaması Play Store'da yayınlandı.

Samsung'un canlı yayın uygulaması Play Store'da!

Samsung'un geçtiğimiz aylarda duyurduğu canlı yayın uygulaması olan Game Live, bugün Play Store üzerinde indirime sunuldu. Oyunlar için geliştirilen Game Live uygulaması ile; yayıncılar oynadıkları oyunları canlı yayın ile Twitch üzerinden paylaşabilecek.

Game Live, Twitch dışında Facebook ve YouTube platformlarında da yayın yapabiliyor. Ancak Game Live'da bazı kısıtlamalar söz konusu. Örneğin; canlı yayınınız maksimum 4 GB boyutunda olabiliyor. Bu engele takılmamak için uygulamada kalite ayarı yer alıyor.

1501756132_samsung-game-live.png

Yayıncılar kaliteden ödün vererek bu daha uzun yayınlar yapabiliyor. Bir de Android cihazınızda giriş yaptığınız Google hesabına bağlı YouTube üyeliğiniz haricinde başka bir YouTube hesabından canlı yayın yapamıyorsunuz.

Samsung Game Live uygulaması şimdilik Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri ile uyumlu. Eğer bu model telefonlardan birine sahipseniz aşağıdaki linkten uygulamayı indirebilirsiniz.

Samsung Game Live indir
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.