Samsung’un Galaxy Z Flip 5 için yayınladığı video viral oldu

Güney Koreli Teknoloji devi Samsung tarafından yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Z Flip 5 için yayınlanan video oldukça ses getirdi.

Samsung’un Galaxy Z Flip 5 için yayınladığı video viral oldu

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinin lansman tarihini dün doğruladı. Güney Koreli marka, bu etkinliği genellikle Ağustos zaman diliminden daha erken olan 26 Temmuz'da gerçekleştirecek. Şirket, beşinci nesil Galaxy Z katlanabilir telefonları ile birlikte beklenen Galaxy Watch 6 serisi ve Galaxy Tab S9 serisini lansman etmeyi planladığını onayladı.

Samsung, şirketin resmi YouTube kanalında gelecekteki katlanabilir flip telefonu için bir tanıtım kampanyası paylaştı. Video, 'Sezon 2'yi temsil eden 'Join the flip side' başlıklı. Birinci sezon, geçen Eylül ayında Galaxy Z Fold 4'ü tanıtan bir reklam kampanyası olarak yayınlandı.

Samsung tarafından paylaşılan video, Galaxy Z Flip 5 hakkında sona kadar hiçbir detayı açıklamıyor. Daha çok bir ürün tanıtımından ziyade, kısa ve komik bir korku reklamı. Reklamda Z Flip'in ona bakan herkes üzerinde gücü olduğu belirtiliyor. Reklam hala geçen yılın sona eren Galaxy Z Flip 4'ün Flex modu gibi çeşitli özelliklerini sergiliyor. Videonun sonunda, yaklaşan Galaxy Z Flip 5'in büyük ikincil ekranına dair bir izlenim ediniyoruz. Yine de, en son video oldukça eğlenceli.

Samsung’un Galaxy Z Flip 5 için yayınladığı video viral oldu

Samsung'un, lansman etkinliğine kadar olan günlerde yaklaşan cihazları hakkında daha fazla tanıtım paylaşmasını bekleyebiliriz. Unpacked etkinliğinin duyuru tanıtımı, kapaklı katlanabilir telefonun sağ tarafında güç ve ses tuşlarını ortaya çıkardı. İlki, ayrıca bir parmak izi tarayıcı olarak da işlev görmesi bekleniyor. Çerçeve üzerinde anten hatları, metal şasi kullanımını öneriyor.

Sızıntılar ve söylentilere göre, Galaxy Z Flip 5'in, klasör benzeri bir kesim tasarımıyla 3.4 inç 720p ikincil bir ekrana sahip olması bekleniyor. 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inçlik bir AMOLED ekrana sahip olacağı söyleniyor. Kapaklı katlanabilir telefonun, Snapdragon 8 Gen 2 işlemci tarafından desteklenerek, 25W hızlı şarj desteğiyle birlikte 3,700mAh batarya birimi ile güçlendirilmesi bekleniyor.