Mobil

Samsung’un Swarovski koleksiyonu, Gear S ile genişliyor

Samsung'un Galaxy Note 4 lansmanında tanıttığı yeni nesil akıllı saati Galaxy Gear S'in Swarovski taşlı modeli en tercih edilen model olma yolunda.

Samsung’un Swarovski koleksiyonu, Gear S ile genişliyor

Samsung Electronics ve kesme kristal takı modasında dünya lideri olan Swarovski, “Samsung için Swarovski” koleksiyonuna en son katılan Samsung Gear S Strap ürününü tanıttı. Bu özel işbirliği, Swarovski’nin el işçiliği ile Samsung’un teknoloji uzmanlığını bir araya getirdi. En yeni akıllı giyilebilir cihaz olan Samsung Gear S ile son derece şık bir kayış olan Gear S Strap birleşerek, akıllı giyilebilir teknoloji deneyimini çarpıcı bir ışıltı ile yansıtıyor.

1410353641_capturadepantalla2014-09-05alas13.11.21.png

Samsung Küresel Pazarlama, BT ve Mobil Bölümü Başkan Yardımcısı Younghee Lee konuyla ilgili açıklamasında: “Giyilebilir cihazların en önemli özelliklerinden biri tüketiciye kendi zevk ve tarzını özgürce ifade edebileceği çeşitli seçenekler sunmasıdır. Yeni Gear S Strap örneğinde görüldüğü gibi Swarovski’yle sürdürdüğümüz işbirliği sayesinde hem trendlerin ötesine geçiyoruz hem de tasarım ve şıklığın en uç noktasında yer alıyoruz” dedi.

​​Samsung Gear S Strap, Gear S’in kavisli şık tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlayan Swarovski kristalleriyle bezenmiş. Bu üründe, Swarovski’nin henüz Eylül 2014’te piyasaya sunduğu Crystal Fine Mesh kristalleri bulunuyor. Kristallerin doğrudan kayışın metal örgüsü ile bütünleştirilmesini sağlayan, kristalle örülmüş bir ağı andıran bu yeni ve inovatif ürün, Swarovski koleksiyonunun en nadide parçalarından biri. Bu aksesuar, Samsung Gear S kullanıcılarına giyilebilir cihazları ile birlikte kendi tarzlarını keyifle ifade etme olanağı sunuyor.

1410353818_hands-on-samsung-gear-s-smartwatch-could-be-called-the-first-tizen-smartphone-457557-10.jpg

Swarovski Professional Küresel Pazarlama Başkan Yardımcısı Christoph Kargruber ise konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Samsung ve Swarovski olarak tüketicilere yüksek kaliteli ve çok arzulanan ürünler sunmak için el ele çalışmaya devam ediyoruz. ‘Samsung için Swarovski’ koleksiyonuyla başlattığımız başarı öykümüzü birlikte yazmaya devam ediyoruz.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.