Mobil

Samsung'un yapamadığı özellik OnePlus 6'da olacak!

Samsung'un yapamadığı bu özelliği, OnePlus amiral gemisi OnePlus 6'da sunacak.


OnePlus 5T Kasım ayında piyasaya sürüldü ancak, OnePlus 6 hakkında söylentiler ve sızıntılar halen devam ediyor. Çin'de bugün yayınlanan bir raporda, telefonun bir sonraki yeni yapısının gelecek yılın Mart ayı ortasında çıkacağı ve ayın sonunda satışa sunulacağı yönünde.

Ve görünüşe göre telefonun ekranının altına gömülü bir parmak izi tarayıcısı olacak. Samsung bu teknolojiyi 2017 yılına kadar kullanmaya çalıştı, ancak Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8 parmak izi tarayıcılarını her modelin arkasına yerleştirmek zorunda kaldı.

Samsung Galaxy S9 / S9'un en yeni görüntüleri gerçekse eğer, OnePlus 6'nın ekranın altına gömülü parmak izi tarayıcısına sahip olmasına karşın, her iki model de arka tarafta biyometrik parmak izi tarayıcıya sahip olacak. Hemen hemen iki hafta önce, Synaptics, ekranın içine yerleştirilmek için bir parmak izi tarayıcısı açıkladı. "Clear ID FS9500" olarak açıklayan üretici, ürünün montaj hatlarından ayrıldığını söyledi.

Mart çok uzak görünüyor, ancak göz açıp kapanıncaya kadar vakit gelir. Ve bu gerçekleştiğinde OnePlus 6, Snapdragon 845 mobil platformu ile güçlendirilecek. Ekranın, 18:9 en-boy oranı ve 1080 x 2160 çözünürlüğü ile 6 inç kalacağını duymuştuk. OnePlus 5T'nin ince çerçeve görünümü, büyük olasılıkla OnePlus 6 için de devam edecektir.

En yeni model için büyük yeni özellik, ekranın altına gömülmüş bir parmak izi okuyucusu olabilir. Bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Teknoloji Oku’yu takip etmeye devam edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.