Mobil

Samsung’un yeni alt segment modeli ilk defa kendini gösterdi

Her ne kadar teknoloji devi Samsung’un en büyük gündem maddesi şu sıralar katlanabilir akıllı telefonlar olsa da, yine de şirket giriş seviyesi modeller üzerinde çalışmayı da ihmal etmiyor.

Samsung’un yeni alt segment modeli ilk defa kendini gösterdi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’u rakiplerinden ayıran en önemli özelliği, onlarca farklı akıllı telefon modeli üzerinde aynı anda çalışabilmesidir. Her ne kadar son zamanlarda Xiaomi’nin de Samsung’un izinden gitmeye başladığını görsek de, yine de Çinli şirketin önünde daha oldukça uzun bir yol olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Aslında Samsung’un şu sıralar aklı fikri yeni katlanabilir akıllı telefon modellerinde. Bildiğiniz üzere şirket 10 Ağustos’ta Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerini resmen tanıtacak. Ancak şirketin bu maceraya dalıp diğer modellerini unutacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

Samsung’un yeni alt segment modeli ilk defa kendini gösterdi

Daha önce hiç ismini duymadığımız ve ilk defa bugün varlığından haberdar olduğumuz yeni giriş seviyesi akıllı telefon modeli Samsung Galaxy M04, Geekbench testinde kendini ifşa etti. Tıpkı selefi Samsung Galaxy M02 modelinde olduğu gibi bu akıllı telefon da giriş seviyesi bir cihaz olacak. Bu arada dikkatli gözler için hemen belirtelim ki evet Samsung bu seride şimdilik tek sayıları kullanmamış ve 02’den sonra 04 ile devam etmeyi tercih etmiş.

Yeni akıllı telefon hakkında şu an için çok fazla bilgimiz yok. Ancak Geekbench testi sayesinde, Samsung Galaxy M04’ün gücünü Helio G35 yonga setinden alacağını ve bellek yuvasında da 3GB’lık bir RAM’in mevcut olacağını biliyoruz. Cihazın diğer özelliklerini öğrenmek içinse, biraz daha beklememiz gerekiyor.

Yorumlar
Özgür
Z flio 4 ün kamera olan kapağının önüne küçük ekran yerine tam ekran yapsalar, z fold 4 de de dahili kalem olsa yol satacaklarını bile bile yapılmamasını aklım almıyor. Müşterisini zerre dinlemeyen samsung üst modellere yıllarca bixby tuşu koydu kullananlar yaza yaza heder oldu 3 yıl sonra o tuşa başka bir görev verebilir olduk. İphone a özenip şarj aleti koymamak fiyatı sürekli sitesinde en yükseğe çekme taktiklerini bir kenara bırakıp tekrar telefonculuğa bir dönebilseler keşke :((((((((
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.