Mobil

Samsung'un yeni kapaklısı Veyron olacak!

Samsung Veyron kod adlı kapaklı telefon hazırlıyor.


Her ne kadar kapaklı akıllı telefon modası geçmiş olsa da, Samsung kapaklı telefondan vazgeçmiş değil. Şirket, geçen yıl Çin’de duyurduğu SM-W2016 adlı kapaklı telefonun yeni versiyonu üzerinde çalışıyor.

Samsung, SM-W2016 kapaklı telefonun halefi olacak olan Veyron kod adlı SM-W2017’yi hazırlıyor. Samsung SM-W2017 içten kapaklı bir gövde ve yüksek özelliklere sahip olacak. Şu anda cihazla ilgili çok fazla ayrıntı yok ama çift 3.9-inç HD Super AMOLED ekran, Exynos 8890 işlemci, 12 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksellik ikincil kamera özellikleri olabilir.

1448052278_samsung-w2016-clamshell-android.jpg

Samsung W2016 kapaklı Android telefon, Galaxy S6 ve son Samsung amiral gemileri gibi metal ve cam tasarımdan oluşuyordu. Bu nedenle muhtemelen, SM-W2017 de Galaxy S7 gibi cam ve metal malzemeden üretilebilir ama suya ve toza dayanıklı olup olmayacağı konusunda emin değiliz. Yeni kapaklı tasarıma sahip Samsung akıllı telefon Veyron ile ilgili bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.