Mobil

Satış rekorlarını alt-üst eden LeTV Le1S kutu açılışı!

1 saat içinde 550 bin adet satan LeTV Le1S kutusundan çıkıyor.


Akıllı telefon pazarı her geçen gün daha fazla rekabete maruz kalırken bu durumdan faydalanan yine kullanıcılar oluyor. Orta-Üst segment akıllı telefon fiyatlarının 1500 TL'lere ulaştığı şu günlerde Çinli firmalar yaptıkları akıl almaz tasarımlar ve telefonlarla mobil pazarı domine ediyorlar. Birçok Çinli akıllı telefon üreticisinin iştahını kabartan Türkiye ise iyi bir pazar olmasına rağmen yüksek vergi oranları ve kendi deyimleriyle "aşılamayan bürokrasi" yüzünden bu pazardan pay alamıyor. 

1447332068_letv-le-1s12.jpg

Çin'in en agresif firmalarının başında gelen LeTV ise Le1s modeli ile şimdiye kadar kimsenin kıramadığı bir rekora imza atarak yeni telefonunun 1 saat içinde 550 bin adet satmasını sağladı. Bunun sebebi ise telefonun hem malzeme kalitesi (metal), hem donanımının hem de fiyat anlamında oldukça iyi bir performans göstermesiydi. 176 dolardan satışa sunulan LeTV Le1S ülkemize gelir mi derseniz bu durumun maalesef imkansız olduğunu söyleyeceğiz; zira firmanın Çin içinde bile ciddi bir stok sorunu yaşadığı belirtiliyor.

LeTV Le1S kutu içeriği oldukça basit tutulduğunu ve tamamen telefona odaklanıldığına şahit olduğumuz LeTV Le1S kutu açılış videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.