Mobil

SE LiveDock ve LiveSound için ön siparişler alınıyor

Sony Ericsson'un Singapur'da yapılan CommunicAsia 2011 fuarında sergilediği LiveSound ve LiveDock aksesuarları için İngiltere'de Play.com aracılığıyla ön sipariş alınuyor.


LiveDock 29,99 Pound (~49$), LiveSound ise 39,99 Pound (~60$) fiyat etiketine sahip ve ürünlerin piyasaya giriş tarihi olarak 15 Ağustos gösteriliyor.
LiveDock yaklaşık olarak 80 x 76 x 41 mm boyutlarında ve 77 gram ağırlığında dizayn edildi. Xperia ailesinden Ray, Active, Arc, Pro, Neo, Mini Pro ve Mini ile uyumlu çalışıyor. Bu uygulama ile telefonunuzun bataryasını şarj edebilmenizin yanısıra telefonunuz dünya saatlerini gösteren dijital saate ya da slayt gösterileri yapabilen bir dijital fotoğraf çerçevesine dönüşebiliyor. Ayrıca şehrinizdeki hava sıcaklığını güncel olarak takip etme olanağınız oluyor.

1311588519_sonyericssonlivesound.jpg
Şirketin kulak içi kulaklığı LiveSound, düz tasarımlı kablolarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kablolar düzleştirilerek kabloların birbirine dolanması önlenmeye çalışılmış. İki farklı renk seçeneğiyle gelen kulaklığın üzerindeki tuş yardımıyla da telefonunuzdaki uygulamalara giriş yapabildiğiniz görülmekte.
Yorumlar
Misafir
live dock hakkında daha geniş bilginiz varmı ve bu getirme işlemniz ne zaman yapıalcak kolay gelsn
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.