Sektörden çekilme kararı alan efsane akıllı telefon üreticisi, efsane bir geri dönüşe imza attı

Akıllı telefon pazarından çekildiği iddia edilen Meizu geri döndü. İşte karşınızda Meizu 21 Note özellileri.

Sektörden çekilme kararı alan efsane akıllı telefon üreticisi, efsane bir geri dönüşe imza attı

Akıllı telefon pazarında uygun fiyatlı modelleriyle bilinen Meizu hakkında şok bir iddia ortaya atılmıştı. Bu iddiaya göre şirket, artık akıllı telefon üretmeyecekti. Ancak yeni gelen haberlere göre bu iddialar gerçeği yansıtmıyor. Zira Meizu, yakın zamanda amiral gemisi katili yeni modelini piyasaya sürecek. Bu telefonun ismiyse Meizu 21 Note olacak. Cihazın özelliklerinin tamamı olmasa bile bir kısmı belli oldu bile.

Meizu'dan amiral gemisi katili telefon! İşte Meizu 21 Note özellikleri!

Buna göre Meizu 21 Note, gücünü Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden alacak. 66W hızlı şarj desteğine sahip olan 5.500 mAh. bataryaya ev sahipliği yapacak olan cihaz, şarj konusunda da kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor. Ön kısma göz attığımızda delikli ekran tasarımını gördüğümüz Meizu 21 Note, 256 GB dahili depolama alanı sayesinde fotoğraf ve video çekmeyi sevenleri de mutlu edebilir.

Telefon hakkında bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Muhtemelen ilerleyen günlerde cihaz hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olacağız. Ancak şu bir gerçek ki Meizu 21 Note'un fiyatı, emsallerine göre çok daha uygun olacak. Bu da söz konusu telefonun satış performansını olumlu anlamda etkileyebilir. Peki siz bu telefonu satın almayı düşünür müydünüz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.