Mobil

Selfy’den gençlere 1919 MB internet hediye

Türk Telekom, 19 Mayıs’ın 100. yılı şerefine, milyonlarca Selfyli gence 1919 MB internet hediye edecek.

Selfy’den gençlere 1919 MB internet hediye

Bu yıl 100. yıldönümü kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Türk telekom'dan gençlere özel bir hediye geldi. Şirket bu özel günde milyonlarca gence 1919 MB internet hediye ediyor.

Selfy’den gençlere 1919 MB internet hediye

Kampanyadan faydalanmak isteyen Selfyli gençlerin, 19 Mayıs Pazar günü, Türk Telekom mobil online işlemler üzerinde yer alan “Sil Süpür”ü kullanmaları yeterli olacak.

Türk Telekom’un gençlik dünyası Selfy, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda binlerce GB internet hediye edecek. 19 Mayıs’ın 100. yılı şerefine düzenlenen kampanya ile milyonlarca Selfyli, 1919 MB internet kazanma şansına sahip olacak. Bunun için Selfylilerin, 19 Mayıs Pazar günü, Türk Telekom’un mobil online işlemler uygulaması üzerinde yer alan “Sil Süpür”ü kullanmaları yeterli olacak. Selfyliler kazandıkları 1919 MB interneti, takip eden iki gün boyunca doya doya kullanabilecekler.

Türk Telekom’un gençlik dünyası Selfy, yepyeni kampanyaları ile gençlerin yayında olmayı sürdürecek.

Yorumlar
yakup
az vermiş 2 gb vermesi gerek çabuk biter
Cevapla
Mustafa
Hahaha, çok komik len, nasıl buldun bu şakayı yaavv?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.