Sevgililere özel uygulama iOS'dan sonra Android'de!

Bu uygulama sevgililere özel olarak geliştirildi!

Sevgililere özel uygulama iOS'dan sonra Android'de!

Son zamanların en popüler uygulamaları arasında giren bu uygulama sayesinde sevgililer birbirlerinden çok hızlı bir şekilde haberdar olabilecekler. Bildiğiniz üzre geniş ağlar yani sosyal ağlarda belki onlarca belki yüzlerce belki de binlerce arkadaşımız veya takip edenimiz olabiliyor.

Arkadaş veya takip eden grubunun içinden sizin için özel olan birisi olabiliyor, özellikle sevgiliniz veya değer verdiğiniz kişiler bu konuda en çok dikkat çekenler. Onlara özel olarak geliştirilen bu takip mekanizması tüm dünyada Pair adlı uygulama ile çok sevildi.

1336562712_unnamed.jpg

İki kişi arasında ücretsiz bir bağ kurulmasına izin veren Pair adlı uygulama alternatifsiz olarak piyasaya sürüldüğü günden beri milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Pair adlı uygulamanın Mart ayından beri iOS platformunu kullanan kullanıcılara hizmetinin yanında geçtiğimiz saatlerde Android platformu için de sunuldu!

*Uygulamanın bu denli tutulmasında en etkili olan özellik ise "Thumb kiss" adında karşılıklı dokunma ile uygulamanın sunduğu bir takım özellikler karşımıza çıkıyor. Uygulamamızı yarın Günün Android Uygulaması bölümünde inceleyeceğiz!