Sevgiliniz için ücretsiz akıllı bileklik alabilirsiniz!

Sevgilinize Sevgililer Günü için hiçbir ücret ödemeden yeni bir akıllı bileklik almak hoş olmaz mıydı?

Sevgiliniz için ücretsiz akıllı bileklik alabilirsiniz!

Sevgililer Günü geldi çattı. 14 Şubat’ta yani yarın gün boyu sokaklarda ellerinde çiçek taşıyan erkekleri görebilirsiniz.

Bilindiği üzere her yılın 14 Şubat’ı Sevgililer Günü olarak kutlanıyor. Bugün hem müşteriler, hem de satıcılar açısından hayli bereketli geçiyor diyebiliriz. Çünkü öyle indirimler, öyle kampanyalarla karşılaşıyoruz ki insanın sevgilisi olmasa bile birşeyler alası geliyor.

Xiaomi tarafından yapılan kampanya da kısmen böyle diyebiliriz. Eğer şu aralar akıllı telefon ihtiyacınız varsa, sevgiliniz için de ücretsiz bir akıllı bileklik alabilirsiniz.

Sevgiliniz için ücretsiz akıllı bileklik alabilirsiniz! - Resim : 1

Sevgililer Günü kampanyası çerçevesinde Xiaomi, Redmi 8 ve Redmi 8A akıllı telefonları hariç olmak üzere tüm cep telefonu modellerinde yapılacak alımlara Mi Smart Band 4 hediye ediyor. Piyasa değeri 199 TL seviyesinde olan bu akıllı bileklik, 135 mAh pil gücü ile 20 günden fazla kullanım süresi sunuyor.

Stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak isteyenler, yetkili Mi Store’lardan 12-16 Şubat tarihlerinde yapacakları akıllı telefon alışverişlerinde bu bilekliğe ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyor.

Sevgililer Günü kampanyasından yararlanmak isteyenler, Vadistanbul, Forum İstanbul, Akasya İstanbul, Optimum İstanbul, ANKAmall Ankara, İstanbul Marmara Park, İzmir Optimum, İstanbul Cevahir, İzmir Hilltown, İstanbul ÖzdilekPark, Canpark AVM ve Konya Kulesite’deki yetkili Mi Store’lara uğrayabilirler.