Mobil

Sevilen Not Tutma Uygulaması Bamboo Paper Android, Windows 8 ve Kindle Fire için yayınlandı

Dijital ortamda not tutmak sizin önemliyse bu uygulamaya bayılacaksınız.

Sevilen Not Tutma Uygulaması  Bamboo Paper Android, Windows 8 ve Kindle Fire için yayınlandı

Wacom, dijital not tutma uygulaması Bamboo Paper’ı piyasadaki tüm mevcut Android, Kindle Fire ve Windows tabletler için piyasaya sürüyor. Bugün Google Play, Amazon Appstore ve Windows Store’da çıkan Bamboo Paper, tüm önde gelen mobil işletim sistemleri için mevcut olan en popüler not tutma uygulamasıdır.

Wacom’un, yüksek kaliteli dijital kalem girdi teknolojilerinde 30 yılı aşan deneyiminden gücünü alan Bamboo Paper, sadelik ile görsel ifade ve yaratıcı düşünce için geniş bir yelpazeye yayılan özellikler arasında doğru dengeyi kurarak, mobil cihazlarda doğal bir yazı yazma ve çizim yapma deneyimi sunan bir not tutma uygulamasıdır.

Wacom Tüketici İş Birimi başkanı Mike Gay, “iOS için Bamboo Paper uygulamasını yarattığımız günden bu yana müşterilerimizden çok şey öğrendik ve öğrendiklerimizi Bamboo Paper’ın yeni çoklu platform sürümünde uyguladık. Artık, bütün büyük ve yeni işletim sistemlerinde creative thinking için en iyi aracı sunabiliyoruz”, diyor.  

Tabletler dijital not defterlerine dönüşüyor

Bir toplantı esnasında not tutmak, yorum ve sözleri not almak veya bazı önemli konuları düşünürken öylesine karalama yapmak halen pek çok kişi için doğal bir eylem. Dijital bir dünyada yaşamamıza rağmen, kalem-kâğıt kullanmak bize hâlâ doğal geliyor. Araştırmalar da, el yazısı ile yazmanın ve eskiz çizmenin beynin fikirleri geliştirmesine ve birbirine bağlamasına destek olduğunu ortaya koyduğundan, bu şaşırtıcı bir tespit değil. Kalem kullanarak yazı yazmak beynimizi hızlandırmaya ve yalnız daha yaratıcı değil aynı zamanda daha verimli düşünmemize de gerçekten yardımcı oluyor.

iPad, Android veya Windows cihazları için geliştirilen Bamboo Paper, tabletleri sıradan bir kâğıt not defteri gibi kullanmanıza olanak verir. Bundan da iyisi, uygulamanın birden çok platformda mevcut olması düşünce, plan ve fikirleri dijital ortamda saklamanızı ve paylaşmanızı destekler. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Wacom Ink Layer Language (WILL Teknolojisi), Wacom’un tipik, doğala yakın yazı yazma deneyimini elde etmede çok önemli bir rol oynar. WILL Teknolojisi aynı zamanda kullanıcıların işi farklı cihazlar ve işletim sistemleri arasında aynı yüksek kalitede bölüştürmesine de imkân sağlar. Bamboo Paper ile kullanıcılar artık, düşüncelerini ve fikirlerini evde dinlenirken iPad üzerine not alabilir; bununla birlikte bu notları, fikir haritalarını veya eskizleri ertesi gün ofise döndüklerinde Windows 8 dizüstü bilgisayarlarında veya masa bilgisayarlarında daha ayrıntılı biçimde işleyebilirler.

Android ve Windows 8 için Ücretsiz Araçlar

Uygulamayı Android ve Windows 8 için piyasaya sürerken, mevcut tüm Bamboo Paper uygulama içi araçlarına ücretsiz erişim sağlanmasının nedeni de insanlara tam kapsamlı bir çözüm sunmak. Zaman sınırlandırması olan ücretsiz premium çizim ve yazı araçları paketini, ilk sürümü indiren herkes kullanabilecek. Pakette, müşterilerin bireysel ihtiyaç ve tercihlerini de yansıtacak şekilde sınırsız not defteri ve daha yaratıcı ifade imkânı için ek kalem ve fırçalar yer alıyor. Mike Gay sözlerine şunları da ekliyor; “Biz insanların el yazısı becerilerini dijital cihazlarda da yeniden keşfetme deneyimini tatmalarını istiyoruz. Bamboo Paper araçlarına sınırlı bir süre için tam erişim sağlamak, bu fikri desteklemek üzere atılacak doğru adım gibi görünüyor.”

Bamboo Paper Google Play, Amazon Appstore ve Windows Store’dan ücretsiz indirilebilir. Uygulamaya ilişkin daha fazla bilgi edinmek için lütfen http://bamboopaper.wacom.com/ adresine göz atınız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.