Mobil

SIM kilitsiz iPhone 5 piyasada!

Şirket, kilitsiz iPhone 5 satışlarına kendi sitesi üzerinden dün başladı.

SIM kilitsiz iPhone 5 piyasada!

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da iPhone satışına SIM kilitli versiyonla başladı. iPhone 5′ler ABD'de sadece operatörlere özel sunuluyordu. Amerika'da Verizon tarafından satılan iPhone 5′lerin kilitsiz olduğu kısa bir süre sonra anlaşıldı ancak yine de oradan bu telefonu almak riskli.

Şirket, kilitsiz iPhone 5 satışlarına kendi sitesi üzerinden dün başladı. Firma bu konuyla ilgili bir reklam yapmadı ancak siteye girdiğinizde seçenekler arasında kilitsiz iPhone 5′leri görmeniz mümkün. En ucuz modeli 649 dolarlık fiyatı ile 16GB'lık modeli. 32GB'lık modeli ise 749 dolar olarak belirlenmiş. 64GB'lık model için ise 849 dolar fiyat biçilmiş.

1354383490_iphone5.png

ABD'de iPhone fiyatları daha ucuz oluyor. iPhone 5′in Türkiye'de henüz satışa sunulmadığını düşünüldüğünde bu haber Türk kullanıcılar için oldukça iyi. SIM kilidi problemi olmadığı için sadece pasaport kaydını yaptırmak yeterli olacaktır. Ancak Türkiye'de kullanıldığı zaman garanti kapsamına girmeyecek ve henüz SMS özelliğinin çalışmıyor.

Yorumlar
coco
zaten gsm şirketleri iphonu sözleşmeyle finanse etmese iphone dünya genelinde 1 milyon bile satamaz. dürüst olan söylesin, 10 kişiden en fazla kaç kişi alacak bu pahalı telefonu acaba. en fazla 1 enayi bulunur alacak. zaten dünya genelinde de oranlar o yönde. ve hızla düşmekte.
Cevapla
hangi sorunda garantiye giriyor hic... whatsapp tictoc skype msn gibi anlik iletisimler varken sms gerek duymuyorum ben. uygun olsa ben seve seve alirim
Cevapla
huso
coco hakli beyler dagilin !11!!!birbironeone1!!!
Cevapla
Telefonları kıyaslarken donanım ve işletim sistemi olarak kıyaslamayı ne zaman ögrenirsek ozaman bu isi anlariz...
Cevapla
coco
birde iphone'u samsung kalite özellik ve diğer bir çok açıdan geride bırakmıştır. diğer şirketler de özellik olarak iphonu geride bırakmıştır. şimdilerde de kalite olarak geride bırakmayı hedefliyorlar. lütfen bir S3 yada dengi bir telefon kullanmadan yanlış yorum yapmayalım. ben amerikadan hediye gelen iphon 5 kullandım. hemen yeğenime hediye ettim. S3 iphon 5 ten sonra çıkmasına rağmen iphon 5e 10 basar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.