iOS 8, Mesajlar ve Fotoğraflar gibi her gün kullandığınız uygulamalar için önemli güncellemelerle geliyor. İşte tüm bunlar ve daha fazlası...

Fotoğraflar Albümleri

Yepyeni Fotoğraflar uygulamasında, fotoğraflarınızı sizin için organize eden akıllı albümler ve yeni arama özellikleri var. Böylece, en sevdiğiniz fotoğraflarınızı bulmak ve yeniden keşfetmek artık çok daha kolay. Üstelik, yeni ve güçlü düzenleme araçlarıyla, fotoğraflarınızı çektikten hemen sonra daha da düzenleyebiliyorsunuz.

Mesajlara ses ekleme

Yeni sürümle birlikte değişecek şeylerden biri de Mesajlar. iOS8 ile birlikte herhangi bir yazışmaya dokunarak sesinizi ekleyebiliyorsunuz. Gördüğünüz bir şeyin videosunu o anda çekip gönderebiliyorsunuz. Ailenizin ve arkadaşlarınızın nerede olduğunuzu görmeleri için konumunuzu kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Bildirimlere kolaylık

Kısa mesajlar, e-postalar, takvim davetleri, anımsatıcılar ve hatta Facebook gibi uygulamalardan gelen bildirimler, çalıştığınız uygulamadan çıkmadan, doğrudan bildirim kutucuğundan cevaplanabilir hale geliyor. Önemli mesajları, o an yapmakta olduğunuz işi bırakmadan cevaplamak şimdi daha hızlı ve kolay hale gelecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.