1. Zero Reflex:

Tamamen parmak reflekslerine dayalı olan Zero Reflex isimli bu oyun sizi sinirden kime saldırsam diye düşündürtmeye başlayacak derece zor bir oyun. Bu oyunda farklı şekilde dizayn edilmiş, ilerleme kaydettikçe zorlaşan ve ciddi şekilde refleks gerektiren etaplardan geçiyorsunuz. Her yeni etap sizi biraz daha sinirlendirecek.

2. Twist:

Twist oyununda amaç bir platformdan bir diğerine atlamak. Evet, oyun bu kadar basit! Peki ya kolay mı? Hemen söyleyelim, hiç ama hiç kolay değil.

3. Mr Flap:

Mr Flap oyununda amacınız size verilen kuşu hareket eden duvarların arasında geçirmek.Duvarlar hareket etmezken bunu yapmak oldukça zorken duvarlar hareket ederken nasıl yapacaksınız hiçbir fikrimiz yok.

4. Swing Copters:

Oldukça güzel bir oyun olan Swing Copters, zor kontrolleri ile adeta size saç baş yoldurmak için tasarlanmış. Fakat kısa bir süre sonra oyuna alışıyorsunuz ve biraz zevk almaya başlıyorsunuz ve bu çok uzun sürmüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.