IUNI U2: Snapdragon 800 işlemci, 3GB RAM, 16MP kamera ve 4.7 inçlik 1080p ekran özelliklerine sahip bir telefon almak istediğinizde bugünün piyasa şartlarına ödemek zorunda olduğunuz fiyat minimum 1000-1500 TL arasındadır.

Ancak Çin'li üretici IUNI'nin U2 modeli aynı özellikle sahipken fiyatı sadece 181 dolar. Yani sadece 500 TL.

Lumigon T2 HD: Lumigon, telefonlarıyla gösteriş yapmayı sevenler için, iPhone'lardan daha lüks modeller üreterek piyasaya sürüyor. Lüks görünüme sahip telefon suya ve toza karşı da dayanaklı.

4.3 inç ekran boyutu, 720p ekran çözünürlüğü, 1.7 GHz hızındaki Snapdragon işlemci ve 2 GB RAM telefonun diğer özellikleri. Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle çalışan telefonun fiyatı 578 dolar. Bu fiyatın tek nedeni ise, altın kaplama kasası...

LG Fx0: LG'nin şeffaf kapaklı telefonu Fx0, farklı tasarıma sahip bir telefon isteyenlere hitap ediyor. Aynı zamanda Firefox OS kullanan telefonun Home tuşu üzerinde de Firefox'un logosu bulunuyor.

4.7 inç IPS ekrana sahip telefonun işlemcisi Snapdragon 400. 8MP arka kamera ve 2.1 MP ön kamerası bulunan telefonun pili ise 2370 mAh. Telefon sadece Japonya'da satılıyor.

Fairphone: Fairphone'un çok ilginç bir üretim öyküsü var. Telefonda kullanılan tüm materyaller, savaşa veya sömürüye konu olmayan kaynaklardan elde ediliyor. Yani telefonun kasasını üretmek için kullanılan materyalin çıkartılması sırasında madenlerde çocuk işçiler kullanılmıyor. Böylece, biz telefon kullanacağız diye dünyanın bir yerinde insanların öldürülmesini finanse etmemiş oluyoruz. Vicdanımız rahat şekilde telefon kullanıyoruz.

4.3 inç IPS LCD ekran ve 1.2GHz dört çekirdek MediaTek işlemcisine sahip telefonun 1 GB RAM'ı var. 64 GB dahili hafızayla gelen telefonda ayrıca 8 MP kamera da bulunuyor. Ne var ki telefon sadece İngiltere'de satılıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.