Sıra dışı telefonlar - Page 1

Telefon sektörünün yorgun markası BlackBerry, bu yıl son kez şansını deniyor. Priv isimli yeni modelinde Android işletim sistemi, kızaklı gövde ve QWERTY klavyeye yer veren marka aynı zamanda bu QWERTY klavyenin dokunmatik yüzey olarak kullanılabileceğini de duyurdu.

Sıra dışı telefonlar - Page 2

Phablet kategorisindeki LG V10, yine birkaç ay önce duyuruldu. Bu telefonu özel yapan detay, ekranın üstündeki ikinci bir bildirim ekranı. 2.1 inç büyüklüğündeki bu ekran, telefonun ana ekranını çalıştırmadan bildirimlerini ve kısayol uygulamalarını gösteriyor.

Sıra dışı telefonlar - Page 3

Motorola DROID Turbo 2
Motorola, yeni amiral gemisinde Shatterproof isimli yeni özelliğini duyurdu. Kırılmaya karşı dayanıklı bir ekranla gelen telefon, özel ekran teknolojisi sayesinde 6 katmanıyla 4 yıl kırılmazlık garantisi veriyor. ABD’deki Motorola mağazasında bu telefonu yere bile atabiliyorsunuz.

Sıra dışı telefonlar - Page 4

Uzun zamandır konuşulan kavisli ekrana sahip telefonlar Samsung ile bu yıl vücut buldu. Firma, Galaxy S6 Edge modelinde çift tarafı da eğimli bir ekran kullandı. Daha sonra ise yaz aylarında Galaxy S6 Edge+ ile bu model güncellendi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.