Mobil

Şirinler Bulmaca Oyunu iPhone ve iPad ‘lerde!

Şirinler, bulmaca oyunu iPhone ve iPad ‘lere geldi.

Şirinler Bulmaca Oyunu iPhone ve iPad ‘lerde!

Sevdiğimiz çizgi karakterleri iPad, iPhone ve iPod touch ‘lara taşıyan  Zuuka , “Gözlüklü Şirin Nerede“ bulmaca uygulaması ile yoluna devam ediyor.

"Gözlüklü Şirin nerede“ uygulamasında zuuka kücük büyük bulmaca hayranlarina, dopdolu 12 sayfa içerisinde sadece popüler ve taninmis Gözlüklü Şirini bulma görevini degil, diger karekterleri, nesneleri ve komik sahneleri soruyor. Oyuncuları keyifli bir keşfe çıkartan bu uygulamada , oyuncular sürekli aldıkları geribildirim ile sıkılmadan maceraya devam ediyorlar . Küçük büyük herkesin keyif alarak oynayacağı „Gizli Nesleri Bulma“ oyununda zorluk seviyesini istediğiniz gibi değiştirebilir, bulunan bütün gizli nesneleri ve objeleri oyun menüsünden yeniden dağıtarak oyun neşenizi yeniden başlatabilirsiniz.

1348665174_gorsel-2.jpg

Tüm dünyada oyun severlere sunulan “Gözlüklü Şirin nerede” uygulamasından sonra  zuuka, Şirinler ailesinin diğer sevilen fertleri olan “Güçlü Şirin” ve “Bebek Şirin”i dijital platformlara taşıyor. Tanınmış çizgi karakterler ve hikâyeleri uygulama haline getiren zuuka eğitici oyunları ile Mobil oyun pazarında ilerleyişini sürdürüyor.

1348665195_gorsel.jpg

“Gözlüklü Şirin Nerede” uygulaması (App) ilk önce Almanca ve İngilizce konuşulan pazarlara, ikinci adımda ise, sürekli büyüyen potansiyeli ile Türkçe olarak oyun severlere sunulmuştur. Bunun yanı sıra sürekli Şirince yeniliklerle karşınıza çıkmaya devam edecegiz.

Uygulama(App) sürümü ayrı bir facebook-Fanpage tarafından desteklenmektedir ve hayranları ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Eğer isterseniz Şirin dünyasının bir parçası olabilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

“Gözlüklü Şirin Nerede” bugünden itibaren 2,39 Euro ya App Store ´da. Ipad, Iphone/Ipod Touch icin oyun severlerin beğenisine sunulmuştur.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.