Mobil

Sizin için bahane bulan uygulama!

Akıllı telefonlardaki bir birinden ilginç uygulamalar, hem dikkati çekiyor hem de kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

Sizin için bahane bulan uygulama!

Uygulama indirilebilen marketlerde, yüzlerce program yer alıyor ve bunlar arasında en çok ilgiyi çeken uygulamalar ise eğlenceli olan uygulamalar. Eğlence kategorisinde yer alan ve ücretsiz edinilebilen, ''bahane bulma'' uygulaması, bahane arayanlar için profesyonel bahaneler buluyor.

1336824042_bahane4.jpg1336824055_bahane2.jpg1336824064_bahane3.jpg

Bu uygulama ücretsiz elde edilebiliyor ve ''bahane bulma'' uygulaması, en çok ilgi gören ve indirilenler arasında yer alıyor. Profesyonelce bahane bulan bu uygulama, bulduğu bahanelerle de insanları güldürüyor.

Geç kaldınız ve zihin tutulması yaşıyorsunuz, toplantınız var ve hiç gidesiniz yok, iş verdiler ama yapmadınız, işte Bahane Bulucu bu anlar için var. Tüm bu durumlar ve daha fazlasında zihninizi ateşleyip, en iyi bahaneyi bulmanızı sağlayan bu güzel icat tüm profesyonellerin kullanımı için özenle hazırlandı. Hazır bahanelerle hayatınızı kolaylaştıracak Bahane Bulucu, Turkcell Profesyoneller Kulübünün katkılarıyla tamamen bedava.

1336824099_bahaneniekle.png

Uygulamanın Bahane kategorileri bölümünde, ''İşten erken çıkmak istiyorsun'', ''Maaşına zam istiyorum'', ''Toplantıya katılmak istemiyorsun'', ''Sabah işe geç kaldın'' gibi başlıklar yer alıyor.

Mesela örnek verecek olursak bahane olarak, sabah işe geç kalan biri uygulama ile bahane üretmek istediğinde, uygulamanın bulduğu bahane şu oluyor, ''Tam işe geliyorum, yaşlı bir teyze elindeki poşetlerle zar zor yürümeye çalışıyor. İnsanlık ölmedi, yardım edeyim dedim, meğer teyze evini taşıyormuş. '' şeklinde olabiliyor.

Başka bir örnekte ise uygulama, maaşına zam isteyen birine ise, ''Patron biliyorsun biz tek çocuk beklerken, bir anda üçüz doğdu. Dolayasıyla hesapladığımız giderler bir anda 3'le çarpıldı. Kazancım da buna yetemiyor, senden ricam benim maaşıma biraz artış yapabilir miyiz?'' bahanesini oluyor.

Diğer bir örnek ise, işten erken çıkmak isteyen birisi için uygulamanın bahanesi, ''Patron alt komşu aradı evden pis su sızdığını söyledi, hemen çıkmam gerek'' şeklinde olabiliyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.