Mobil

Skype Android 5.6 sürümü ile yeni bir görünüme kavuştu

Skype'ın Android versiyonu 5.6 sürümüne güncellendi.


Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Skype'ın geliştirme ekibi Android sürümü için yeni bir güncelleme yayımladı. Skype Android5.6 sürümüne yükseltildi.

1437685898_img20150722232706.jpg

Güncelleme ile 5.6 sürümüne yüsektilen uygulamaya birçok yeni özellik getirmesede, bazı hatalar giderilmiş ve daha istikrarlı bir uygulama halini almış görünüyor. Yani Skype estetik açıdan daha hoş bir deneyim sunmak için yeniden tasarlanmış diyebiliriz. Uygulamada yapılan değişiklikler şöyle:

●Yenilenen uygulama görünümü ve daha fazlası:

●Kaydırma yapmadan daha fazla sohbet görmenizi sağlayan güncelleştirilmiş "Son kullanılanlar" sekmesi

●Tüm ekranlarda yuvarlak avatarlar ve çevrimiçi durum bilgisi

●Daha net görünüm için sohbet baloncuğu renk ayarı

●Diğer düzeltmeler ve kararlılık iyileştirmeleri

1437685887_img20150722232656.jpg

Genel olarak tüm arayüz artık daha düzgün ve basitleştirilmiş. Özellikle çok kalabalık sohbet ortamlarında kim ne demiş görmek için kişiye özel sohbet baloncuğu renklendirmesi mükemmel olmuş diyebiliriz. Skype cihazınıza  indirmediyseniz ve Android için Skype geliştirme ekibi tarafından yapılan görsel iyileştirmeleri denemek için uygulamayı telefonunuza Google Play'den yükleyebilir veya aynı yolla uygulamayı güncelleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.