Mobil

Snapdragon Batteryguru 2.2.1 sürümüne güncellendi

Snapdragon BatteryGuru uygulaması 2.2.1 sürümüne yükseltildi.

Snapdragon Batteryguru 2.2.1 sürümüne güncellendi

Snapdragon BatteryGuru uygulaması 2.2.1 sürümüne yükseltildi. Uygulamanın güncellenen versiyonunda Quick Charge teknolojisiyle kullanım alışkanlıklarına göre kullanıcılara uygun şarj zamanlarını bildiren öngörücü şarj yeniliği eklendi.

SnapdragonBatteryGuru, Snapdragon mobil işlemcili telefonlarda cihazın işlevselliğini optimize eden akıllı değişiklikler yaparak pil performansını ve genel kullanıcı deneyimini geliştiren bir pil tasarruf uygulamasıdır. Bu uygulama:

 • Pil ömrünü uzatarak daha az şarj etmeyle daha uzun pil ömrü sağlar.

• Snapdragon işlemcili akıllı telefonunuzu nasıl kullandığınızı akıllı bir biçimde öğrenir ve akıllı telefon işlevselliğini devre dışı bırakmadan cihazınızı optimize eder

• Kullanıcı yapılandırması gerektirmez - Snapdragon BatteryGuru, bunu sizin yapmanıza gerek kalmaması için akıllı telefon ayarlarını otomatik olarak öğrenip ayarlar

1391857467_img20140208031714.jpg

Snapdragon BatteryGuru, 2-4 gün arası süren bir başlangıç döneminin ardından kullanıcının davranışlarını öğrenir ve daha sonra pil ömrünü uzatmaya ve deneyimi geliştirmeye hazır olduğunu kullanıcıya bildirir. Snapdragon BatteryGuru, arka planda çalışmaya devam eder ve kullanıcı hakkındaki bilgilerini derinleştirerek deneyimi zaman içinde daha da fazla optimize eder.

 Snapdragon BatteryGuru pil tasarruf uygulaması Snapdragon işlemcili cihazları desteklemektedir. Dilerseniz uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

 Uygulamayı indirmek için tıklayın: Google Play Store-Snapdragon BatteryGuru

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.