Mobil

Son iki yılın en çok konuşulan telefonları!

Son iki yılda en çok bu telefonlar konuşuldu.

Son iki yılın en çok konuşulan telefonları!

Teknolojinin en çok etki yaptığı mobil pazarında büyük ölçüde değişim yaşandı. Hızla gelişen mobil sektöründe firmalar birbirleriyle telefon üretiminde adeta yarış halindeydiler. Çıkarılan her telefon bir önceki modelin hep üstünde bir performansa sahip oldu.

Ayrıca mobil cihazlar ile bilgisayar sektörü artık birbirine çok yakın çizgilerde ürün çıkarmaya başladı. Son model çıkarılan akıllı telefonlar normal bir bilgisayardan farksız hale geldi. Zaten 2011 yılında kişisel bilgisayar satışlarının akıllı telefon satışlarını geride bırakması tam olarak böyle bir durumun olmasından kaynaklanıyor.

1340373092_smartphones.jpg

Mobil sektöründeki telefonların donanımlarının bilgisayarla eş değer olması, bilgisayar üreticilerinin bu alana yönelmesine neden oldu. Durum böyle olunca rekabette artış oldu ve her geçen gün daha iyisi piyasaya sürüldü. Intel'in Medfield mimarisi, Windows'un ARM tabanlı işlemcilere destek vermesi bu alanın gelişmesinde büyük etki yaptı.

Peki bu süreç içinde en çok ilgi gören ve dikkat çeken telefonlar hangileri oldu. Aşağıdan galerimize giderek son iki yılın en çok dikkat çeken telefonlarını inceleyebilirsiniz.

İşte son iki yılın en çok dikkat çeken akıllı telefonları:

Son iki yılda en çok konuşulan telefonları görmek için buradan ye gidebilirsiniz.


Yorumlar
piskopat63
keşke fiuatlarıda
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.