Mobil

Son iPhone 7 sızıntısı Foxconn'dan geldi

Bu seferki iPhone 7 sızıntısı Foxconn fabrikasından geldi.

Son iPhone 7 sızıntısı Foxconn'dan geldi

Apple’ın iPhone 7 modeli hakkında söylentiler hızla gelmeye devam ediyor. Son söylentiler, sızdırılan görseller ve analistlerin görüşleri, şirketin önceki modellerinde bulunan anten şeritlerinin kaldıracağı yönünde. Son sızdırılan fotoğraf da aynı şeyi kanıtlıyor.

Foxconn’dan sızdırılan yeni bir fotoğrafın, iPhone 7’nin prototipinin kasasına ait olduğu iddia ediliyor. Apple’ın telefonlarını üretmek için kullandığı Foxconn, telefon tanıtılmadan seri üretime geçecek ancak fabrika, telefonun test edilmek üzere prototiplerini de üretiyor. Bu modeller prototip olsa da, telefonun nihai tasarımı hakkında ipuçları veriyor.

İlginizi çekebilir>>>

Gördüğünüz gibi arka kısımda radyo dalgaları için daha iletken plastik malzeme, önceki modeller gibi arkasına yerleştirilmemiş ama köşeler daha da yuvarlatılmış. Aslında bu görüntüdeki kasa, geçen hafta sızan şemalardaki tasarıma oldukça benziyor.

Apple iPhone 6S’de bir önceki modele benzer bir tasarım kullanmıştı ve iPhone 7’de farklı tasarım kullanması çok da şaşırtıcı olmasa gerek. Buna ek olarak iPhone 7’nin 6.1mm olacağını gösteren ipuçları da mevcut. Şimdiye kadar gelen söylentiler iPhone 7’nin selefinden daha şık ve daha inceolacağı yönünde.

Aşağıda sızdırılan fotoğrafı inceleyebilirsiniz.

1458139251_iphone-7.jpg


 
                              
                    
                    
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.