Mobil

Sonunda buda oldu: Hong Kong Elektronik Fuarında iPhone 6'nın Lansmanı Yapıldı!

iPhone 6 çılgınlığı artık fütirizmin en son noktasına dayandı.

Sonunda buda oldu: Hong Kong Elektronik Fuarında iPhone 6'nın Lansmanı Yapıldı!

Apple'ın iPhone 6 lansmanını Eylül ayında yapması bekleniyor. Bazı görüşlere görede Apple'ın Haziran ayı içinde yapacağı WWDC Geliştiriciler Konferansında iPhone 6'nın tanıtımını yapacak. Bu tarihlerde montajınada başlayacağı ve montaj anında kaçak yolalrdan telefonun görüntülenmesinin önüne geçmek için satış tarihinden aylar evvel telefonu tanıtması beklenmekte. 

İlk nesil iPhone'da Ocak ayında tanıtılmış ve Haziran ayında satışa sunulmuştu. Bu bekleme süresinin sorun olmayacağını ve ürün ile ilgili daha büyük heyecanlar yaratacağı düşünülsede öte yandan özellikle rakiplerin bu bağlamda kendi pozisyonlarınıda almaları için zaman tanınmış olmakta.

Tüm bu sorunlar ile teknoloji sektörü uğraşırken bir girişimci Hong Kong Elektronik Fuarında iPhone 6 aksesuarları ile iPhone 6'nın metalden üretilmiş prototipini bizlere gösterdi. İzleyenleri resmen şoka sokan bu videolu tanıtımı mutlaka izlemenizi ve doğrulu hakında yorumlarda bulunmanızı istiyoruz. İşte Hong Kong Elektronik Fuarı 2014'te "gıyabında" yapılan iPhone 6'nın lansmanı ve lansmana ait fotoğraflar.

1397746092_iphone-6-dummy-01.jpg1397746102_iphone-6-dummy-02.jpg1397746112_iphone-6-dummy-03.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.