Mobil

Sony, FINITY ile en iyi 4K görüntüleri en büyük ekranlara getiriyor

Hepsi bir arada Premium Büyük Format teklifi - Sony'nin yüksek parlaklık özellikli 4K çift projeksiyon çözümleri, salon sahiplerine yönelik özel markalaşma ve pazarlama desteğiyle sunuluyor.

Sony, FINITY ile en iyi 4K görüntüleri en büyük ekranlara getiriyor

Sony Dijital Sinema 4K, bu yıl CineEurope'taşirketin Premium Büyük Formatlı (PLF) projeksiyon çözümlerini destekleyecek, yeni FINITY kampanyasının başlatıldığını onayladı. FINITY; eşsiz netlik, renk ve kontrast için Sony Dijital Sinema 4K formatında sunulan nefes kesen görüntülerle, gerçekten olağanüstü bir büyük ekran deneyimi yaşatıyor.

İlk Avrupalı müşteri dalgası, Sony'nin Premium HDR-hazır 4K çift projeksiyon teknolojisini özel markalaşma varlıkları ve pazarlama desteğinden oluşan tamamlayıcı bir kitle birleştiren yeni teklife şimdiden geçiş yaptı.

Sony'nin mevcut yüksek kontrastlı SRX-R500 Serisi çift projeksiyon sistemleriyle donatılmış salonlar, zaten herhangi bir ek yatırıma gerek kalmadan "FINITY'ye hazır" durumdalar.

Ekran sahiplerine, göze hitap edecek açılış görüntüleri ve işaretlerden posterlere ve PR/sosyal medya desteğine kadar, her türlü "FINITY ile Gösterilmiştir" promosyon materyali sağlanacak. Film stüdyolarının desteğiyle bu güçlü paket, sinema salonu sahiplerine Sony 4K PLF ekranlarını ve bu premium formatta gösterilen filmleri müşterilere tanıtma konusunda yardımcı oluyor.

Avrupalı salon sahiplerinden oluşan ilk dalga FINITY'ye geçiyor

Sony Dijital Sinema 4K, birçok Avrupalı lider salon sahibinin sinemalarında FINITY'yi desteklemeyi kabul ettiğini onaylıyor.

Almanya

Vue International, Almanya'da işlettiği CinemaxX için 19 FINITY ekranı onayladı.

Cinecittà, dört SRX-R515 projektörü birleştirerek olağanüstü 60.000 lümen parlaklık elde eden dünyanın ilk Sony "dörtlü" 4K sistemi de dahil olmak üzere toplam yedi FINITY ekranı duyurdu.

Almanya'daki diğer FINITY markalı salon sahibi müşteriler arasında Cineplex Muenster, Ramstein'daki Broadway-Kino, Innenstadtkinos Stuttgart ve Donauwoerth'taki CineDrom yer alıyor.

"Sony çift projeksiyon sistemlerimizle, yalnızca verimliliği ve güvenilirliği artırmakla kalmayacağız, aynı zamanda Premium Büyük Format için çığır açan değişiklikler sunabileceğiz. Gerçek 4K görüntü kalitesi, büyük ölçüde geliştirilmiş kontrast-DLP oranı ve DCI özelliklerinin çok ötesinde olağanüstü 3D performansı; işte 'FINITY' bunlardan oluşuyor." (Maximilian Hoffmann, CTO, Broadway Cinemas Ramstein).

"Sony FINITY'de karar kılmamızın 4 nedeni var: görüntü kalitesi, parlaklık, kontrast ve en iyi 3D performansı," Anselm Esch, CTO, Cineplex Muenster.

"İzleyicilere sorarsanız büyüklük her zaman iyidir; PLF gösterimlerindeki daha yüksek katılımda ve daha büyük gelirde de bunu görüyoruz. FINITY, Sony Dijital Sinema 4K'nın değerini büyük ekran müşterilerimize anında ilişki kurabilecekleri bir dille anlatmamıza yardımcı oluyor." Prisca Färber, CEO, Cinedrom Donauwoerth

İrlanda

İrlanda'nın lider sinema zinciri Omniplex hızla FINITY'ye geçti. Omniplex Cinema Group Kuzey İrlanda Faaliyet Direktörü Paul John Anderson şunları söyledi: "FINITY, en iyi ve en parlak görüntüleri, tam da yönetmenin istediği ve müşterilerimizin hak ettiği şekilde ekrana taşıyan mükemmel bir tamamlayıcı."

Türkiye

Cinema Pink, Zonguldak'ta ilk FINITY ekranını onayladı. Genel Müdür Selim Yavuzoğlu'nun yorumu şu şekilde: "Cinema Pink'te sloganımız 'Farklı ol'. FINITY kurulumuyla, müşterilerimize ödünsüz filmler ve en iyi görüntü kalitesini sunarak bu sözü yerine getiriyoruz."

Ayrıca Türkiye'de, Cinemaxximum markası altında işletilen Mars Cinema Group, İstanbul, Ankara, İzmir ve Çorum'daki multipleks sinemalarına bir düzine Sony SRX-R500 serisi çift 4K projeksiyon sistemini daha önceden kurmuş bulunuyor. Dijital Sistemler Ekip Yöneticisi Asım Hakan Aşkar şunları söyledi: "Sinema severlere Birinci Sınıftan 4DX'e ve son zamanlarda Ekran X'e kadar uzanan, geniş bir premium eğlence teklifi yelpazesi sunuyoruz. Dijital projeksiyonda, Sony 4K'yı etkin bir şekilde standart hale getirdik. Premium Büyük Formatlı ekranlarımızda ise FINITY markası, en iyi ekran görüntü kalitesini ve dolayısıyla en iyi müşteri deneyimini sunarak tekliflerimizi ideal bir şekilde tamamlıyor."

Birleşik Krallık

Varlıklarını daha önce Sony 4K olarak standart hale getirmiş olan Vue Entertainment FINITY'ye geçti. En önemli salonu olan West End, şu anda multi milyon pound değerinde bir yenilemeden geçiyor ve bu yaz en büyük iki ekranında Dolby Atmos ve FINITY teknolojisiyle açılacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.