Mobil

Sony Marshmallow Güncellemelerine Başlıyor!

Sony Marshmallow Güncellemelerine Başlıyor! Detaylar haberimizde...

Sony Marshmallow Güncellemelerine Başlıyor!

Google Nexus lansmanının yapılmasının ardından markaların telefonlarını Marshmallow sürümüne güncellemeleri için geri sayım başladı. Geliştirme aşamasını hızlı bir şekilde tamamlamayı başaran Sony, güncellemeyi ilk olarak telefonlarına getiren marka olabilir. Halihazıda kullanıcıların kayıt olarak güncellemeyi alabildikleri bir sistem ile Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact  için konsept Android  Marshmallow güncellemesini kullanıcılarına duyuran Sony, bütün çalışmalarını tamamladı ve bu güncellemeleri Z3 ve Z3 Compact'a sunmak için gün saymaya başladı.

1446108892_androidmarshmallowbackgroundsonymobileofficial.jpg

İlk olarak kayıt olan kullanıcılara OTA üzerinden sunulması beklenen güncelleme ardından genel olarak tüm kullanıcılara sunulacak. Herhangi bir hata ile karşılaşmamak adına bu süreç titizlikle ve yavaş bir şekilde gerçekleşecek. Eğer siz de Z3 veya Z3 Compact sahibiyseniz bu bağlantıdaki uygulamayı indirerek güncelleme talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.