Mobil

Sony Wena 3 akıllı kayış tanıtıldı! Akılsız saat kalmayacak!

Normal saatleri akıllı saate çeviren Sony Wena 3 akıllı kayış tanıtıldı! işte fiyat ve detaylar;

Sony Wena 3 akıllı kayış tanıtıldı! Akılsız saat kalmayacak!

Akıllı olmayan saatleri bile akıllı saate çevirebilen Sony Wena 3 akıllı kayış üç farklı materyal seçeneği ile birlikte geliyor!

Sony Wena 3 akıllı kayış tanıtıldı! Akılsız saat kalmayacak!

Sony, geçtiğimiz gün Wena 3 isimli yeni akıllı saat kayışı modelini tanıttı. Birçok kişi bunun yeni bir akıllı saat modeli olduğunu zannetti, ancak Sony Wena 3, bir akıllı saat veya akıllı bileklik değil. Sıradan saatlere takılabilen ve takıldığı saati akıllı saate çeviren bir kayış.

Peki Sony Wena 3 kullanıcılarına neler sunuyor? Camı grafit malzemeden üretilen kayış, 90 cm yükseklikten düşmelere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış. Ayrıca 5 ATM basınca kadar su geçirmezlik vaat eden akıllı kayış, ddım takibi, kalp atış sensörü, uyku takibi, kandaki oksijen miktarı ölçümü, VO2 Max ölçümü ve stres seviyesi ölçümü gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. 

Sony Wena 3 akıllı kayış tanıtıldı! Akılsız saat kalmayacak! - Resim : 1

Tüm bu özelliklerin yanı sıra, akıllı kayışta bulunan dahili mikrofon ve hoparlör aracılığıyla akıllı asistan Amazon Alexa desteği de mevcut. Ayrıca NFC desteği ile birlikte gelen kayış ödeme işlemlerinde de kullanılabiliyor.

Sony Wena 3 akıllı kayış tanıtıldı! Akılsız saat kalmayacak! - Resim : 2

İlk olarak 27 Kasım’da Japonya’da satışa çıkacak olan akıllı kayış, silikon, deri ve metal olmak üzere üç farklı materyal seçeneği ile birlikte geliyor. Fiyat etiketleri ise sırası ile şu şekilde;

  • Silikon model için 228 dolar ,
  • Gümüş metal model için 314 dolar,
  • Premium siyah metal kayış için 333 dolar,
  • Kahverengi deri model için 285 dolar,
  • Premium siyah deri model için ise 304 dolar fiyat etiketi belirlenmiş.
Yorumlar
Sony?????
Heee bu fiyata satar :)
Cevapla
Misafir
Bizde baya pahalı yani
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.