Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle çalışan Xperia M5’in tek ve çift SIM kart sürümleri bulunuyor. Telefonun ön kısmında otofokus özelliğine sahip ve Full HD video kaydı gerçekleştiren 13MP kamera kullanılıyor.

Xperia M5’in arka kamerası oldukça iddialı. F/2.2 diyafram açıklığına sahip arka kamera 21.5MP çözünürlükte. Sony hangi sensörün kullanıldığı açıklamıyor fakat ilk gelen bilgiler Sony IMX230 sensör olduğu yönünde.

ISO 3200 değeri ilk akıllı telefonlar için mükemmel bir ışık hassasiyeti sunan arka kamera hibrid otofokus özelliği sayesinde 250 milisaniyede nesnelere odaklanabiliyor. Ayrıca 5x kayıpsız yakınlaştırma ve 4K video kayıt arka kameranın yetenekleri arasında yer alıyor.

Xperia M5 IP65 / IP68 sertifikalarına sahip, buna rağmen Sony telefondaki microUSB girişi açık bırakıyor. Metal çerçeveye sahip telefonun kasası 7.6mm kalınlığında ve 142.5 gram ağırlığında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.